Buz Lazer Epilasyon

Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz cooltech® teknolojisi ile ameliyatsız lipoliz yöntemi olarak tüm dünyada en çok tercih edilen bölgesel zayıflama metodlarından birisidir.
Cooltech® teknolojisi ile yağ dokuları cildinize zarar verilmeden -8 derecede belirli bir süre dondurulur ve hücre yapıları vücut tarafından kullanılamayacak şekilde bozulur. Böylelikle vücut tarafından doğal yollarla atılması sağlanır.
Lazer lipoliz, vaser lipoliz ve liposuction gibi uygulamaların ameliyat prosedüründen çekinen insanların sıklıkla tercih ettiği soğuk lipoliz ile uygulama sonrasında rutin yaşantınıza hemen dönersiniz. Herhangi bir kesi, dikiş, anestezi, yatış vb. gerektirmez. Lazer lipoliz ameliyatı olmak isteyip de uygun vücut kitle indexine sahip olmayan hastalarında ameliyata hazır hale gelebilmek için başvurdukları güzel ve güvenli bir metoddur.

Soğuk lipolizin etkisi ne kadar devam eder?

Soğuk Lipoliz, cildi koruyarak yaptığı soğutma etkisi ile yağ hücrelerinde bozulma yaratarak kullanılamaz hale getirir. Kullanılamayacak duruma gelen yağ hücreleri vücut tarafından atılmaya 1. haftanın sonunda başlar ve 3 ay boyunca devam eder. Maksimum atılma hızına 1. ay sonunda ulaşılır.

Soğuk lipoliz kimlere uygulanır??

Bölgesel yağ ölçümü neticesinde, soğuk lipoliz yapılabilecek kadar bölgesel yağlanması olan ve aşağıda belirtildiği gibi soğuk lipoliz yaptırmaya engel teşkil edecek bir duruma sahip olmayan kişilere uygulanabilecek FDA ve CE sertifikalı başarılı ve güvenli bir uygulamadır, soğuk lipoliz.

Soğuk lipoliz sonrasına nelere dikkat edilmelidir?

Soğuk lipoliz uygulaması sonrasında yağlar lenf ve idrar kanalları ile yoğun bir şekilde vücuttan atılır. Yağların atılmasına yardımcı olmak ve vücudun kaybettiği sıvı dengesini korumak için uygulama sonrasında bol su tüketilmelidir.

Soğuk lipolizin uygulaması kaç seans sürer?

Soğuk lipoliz uygulaması tek seanslık bir uygulama olup, bölgesel zayıflama uygulanacak bölgenin alanına bağlı olarak tek seansta 1 veya 2 başlık uygulanır. İhtiyaç duyulması halinde 40. günden sonra 2. seans alınabilir. Bir yıl içerisinde aynı bölgeye maksimum 3 seans uygulanır.

LAZER EPİLASYON

Detayli Bilgi

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Detayli Bilgi

CİLT TEDAVİLERİ

Detayli Bilgi

ESTETİK UYGULAMALAR

Detayli Bilgi